You are here

kvalita vzduchu

Ares 12 LTE & HW Portal a měření CO2

Jak snadno měřit kvalitu ovzduší v místnostech společně s přímým bezdrátovým ukládáním hodnot na cloudovém úložišti a jejich zobrazování v běžném prohlížeči PC nebo v aplikaci v telefonu? Měřicí jednotka Ares 12 LTE umožňuje veličiny měřit a jejich hodnoty přes vestavěné 4G/LTE rozhraní odesílat do úložiště na HWPortal.cz.

RESET – standard prostředí staveb, o kterém ještě uslyšíme

Standardy RESET spravuje mezinárodní organizace GIGA, založená v roce 2008 v Kanadě. Standardy pro řízení spotřeby, odpadu nebo životního cyklu materiálů se dosud používaly zejména jako součást ERP řešení pro správu komerčních nemovitostí. Standard RESET se nyní posouvá o trochu dále a vstup firem jako Sensirion nebo Renesas napovídá, že svoji roli sehrají i při vývoji IoT zařízení.

Výhody přechodu od senzoru SHT3 k novému SHT4 - srovnání senzorů vlhkosti od Sensirion

Senzory vlhkosti se neustále vyvíjejí. I společnost Sensirion přináší sensory se stále lepšími technickými parametry. Platí to i pro nejnovější čtvrtou generaci senzorů SHT4x, která přináší několik výrazných vylepšení oproti předchozí generaci SHT3. V srovnání od SOS electronic se podíváme na klíčové vlastnosti obou senzorů a vysvětlíme, proč byste měli zvažovat přechod na novější verzi.

Inteligentní senzory kvality vzduchu pro monitorování životního prostředí

Kvalita vzduchu je důležitým parametrem v chytrých domácností, budovách a městech, ale také v klasických či elektrických vozidlech. Senzory monitorují nežádoucí koncentraci plynu ve vzduchu, která signalizuje jeho špatnou kvalitu. Senzory jsou schopny také detekovat kouř a včas varovat před požárem.

Pages