You are here

Embedded bezpečnost

Jak rychle a efektivně přidat Bluetooth 5.3 do Edge IoT

Jednou z možností jak přidat Bluetooth 5.3. do IoT zařízení je použít externí transceiver, ale to sebou nese řadu úskalí, které mohou celý vývoj prodloužit. Výhodnější je použít mikrokontroler, který již v sobě má integrován bezdrátový transceiver a využít všechny dostupné vývojové nástroje a příklady kódu, které lze jednoduše přizpůsobit k obrazu svému.

TRAVEO T2G – mikrokontrolery pro pokročilou automobilovou grafiku

Infineon Technologies a jeho rodina mikrokontrolerů Traveo T2G Cluster obsahují výkonný grafický engine optimalizovaný pro náročné automobilové grafické aplikace. Tyto mikrokontrolery spolupracují s inteligentními procesory v kokpitu, a díky tomu je zajištěno rychlé spouštění a efektivní zobrazení propracované grafiky.

STM32H5 Discovery Kit – krůček k bezpečným chytrým zařízením připojených k internetu

STM32H573I-DK Discovery kit od STMicroelectronics je všestrannou vývojovou desku pro mikrokontrolery STM32H5. Tyto mikrokontroléry jsou navrženy pro vysoce výkonné a pokročilé zabezpečení v různých aplikacích, včetně průmyslových kontrolérů, inteligentních senzorů, síťových zařízení a osobní elektroniky.

PIC32CZ CA : Nový 32bitový MCU s integrovaným hardwarovým modulem zabezpečení

Oddělený modul funguje jako zabezpečený subsystém se samostatným MCU na desce, který spouští firmware a funkce zabezpečení, včetně hardwarového zabezpečeného spouštění, úložiště klíčů, kryptografické akcelerace, generátoru skutečných náhodných čísel a dalších.

Zabezpečení vestavěného systému pomocí vnitřních bezpečnostních funkcí DSC a MCU

Bezpečnostní funkce se staly nezbytnou součástí vestavěných systémů. Autentizace, šifrování, zabezpečené úložiště a bezpečné spouštění se tak zařadily mezi základní vlastnosti aplikací komunikující s okolním světem.

Pages