You are here

Výstava 3D technologií 3Dexpo 2016

Datum: 
Tuesday, 10. May 2016 to Friday, 13. May 2016

Na květnovém veletrhu 3Dexpo se v Praze představí desítky firem a jednotlivců zabývajících se 3D tiskem, 3D skenováním a modelováním, prodejem 3D tiskáren, 3D skenerů a tiskových materiálů nebo souvisejícími službami.

Po úspěšném loňském ročníku, který během tří dnů navštívilo přes 3 000 neregistrovaných a bezmála 700 registrovaných návštěvníků, kteří shlédli expozice dvou desítek vystavovatelů, pokračuje 3Dexpo do třetí sezóny. I letos padla volba místa konání na výstavní areál PVA Expo Praha v Letňanech v termínu 10. - 13. května 2016. K dispozici bude 500 m2 plochy, což je více než 2násobek loňského prostoru, a dalších 100 m2 pro doprovodný program, na kterém nebude chybět ani oblíbený souboj 3D tiskáren, ve kterém se utkají stroje různých výrobců s cílem zjistit, který z nich poskytuje nejlepší výsledky.
 
12. května, tj. třetí den konání veletrhu, pak proběhne odborná konference věnovaná stolnímu 3D tisku, na které vystoupí přední čeští návrháři zajímavých 3D modelů, výrobci a prodejci 3D tiskáren i znalci zákulisí oboru, kteří se s vámi podělí o současné trendy v této oblasti a ukázky atraktivních projektů.
 
Všichni registrovaní návštěvníci kromě toho získají bezplatnou vstupenku, opravňující k volnému vstupu i na souběžně probíhající soubor jarních průmyslových veletrhů. Více na http://3dexpo.cz/.