You are here

Embedded systémy

Hyperlux obrazové snímače přináší dokonalý ostrý obraz

Automobilové kamerové systémy jsou zásadním prvkem bezpečnosti, protože jsou jedinou snímací technologií, která dokáže identifikovat barvu, tvar a velikost objektů na silnici. Díky špičkovému výkonu a funkcím jsou snímače Hyperlux připraveny zlepšit metriky bezpečnosti a umožnit autonomní jízdu vyšší rychlostí se sníženými náklady na vývoj systému.

VD55G1 – Malý, nízkoenergetický I3C obrazový snímač pro strojové vidění

VD55G1 je I3C obrazový snímač s malou velikostí matrice 2,7 x 2,2 mm, nativním rozlišením 804 x 704 pixelů a spotřebou 1 mW v autonomním režimu „vždy zapnuto“, ve kterém probudí hostitelský MCU, když dojde k detekci pohybu nebo změně snímané scény.

Mikrokontroléry AVR EB sníží hluk a vibrace BLDC motorů

Konstruktéři volí bezkomutátorové stejnosměrné motory (BLDC), aby prodloužily životnost zařízení a snížily hluk, vibrace a drsnost (NVH). Historicky dosažení těchto výhod vyžadovalo sofistikované řídicí algoritmy a průběhy, které byly mimo možnosti levných řídících obvodů.

WEA Winstar OLED displeje: Geniální integrace s aplikační DPS!

S Winstar OLED displeji je teď vývoj zařízení a montáž displeje hračka! Nabízíme vám jedinečnou možnost zakoupit mnoho grafických OLED displejů společnosti Winstar s přiloženou aplikační DPS. Připojte se k inovaci a objevte novinky od Winstar, které má SOS electronic v sortimentu - už žádný stres, jen jednoduchá a efektivní integrace!

Pages