You are here

Embedded systémy

PolarFire SoC Discovery Kit - RISC-V a FPGA na jednom místě

SoC PolarFire nabízí první SoC FPGA na bázi RISC-V. Obsahuje výkonný 64bitový mikroprocesorový subsystém se čtyřmi jádry RISC-V založený na rodině U54-MC SiFive a PolarFire FPGA v jediném produktu. Díky této kombinaci nabízí funkce FPGA a zároveň vysoký výkon ASIC a je ideální volbou pro operační systém Linux.

TRAVEO T2G – mikrokontrolery pro pokročilou automobilovou grafiku

Infineon Technologies a jeho rodina mikrokontrolerů Traveo T2G Cluster obsahují výkonný grafický engine optimalizovaný pro náročné automobilové grafické aplikace. Tyto mikrokontrolery spolupracují s inteligentními procesory v kokpitu, a díky tomu je zajištěno rychlé spouštění a efektivní zobrazení propracované grafiky.

Snížení ztrát, zlepšení účinnosti a rozšíření teplotního rozsahu ve výkonných aplikacích

Energeticky náročné aplikace vyžadují menší, lehčí a účinnější výkonové měniče, schopné pracovat při vyšších napětích a teplotách. To platí zejména v aplikacích jako jsou elektrická vozidla, kde se to promítne v rychlejší nabíjení a větší dojezd. K dosažení lepších parametrů pomohou výkonové měniče založené na technologiích WBG (Wire Bandgap) jako je karbid křemíku (SiC).

STM32H5 Discovery Kit – krůček k bezpečným chytrým zařízením připojených k internetu

STM32H573I-DK Discovery kit od STMicroelectronics je všestrannou vývojovou desku pro mikrokontrolery STM32H5. Tyto mikrokontroléry jsou navrženy pro vysoce výkonné a pokročilé zabezpečení v různých aplikacích, včetně průmyslových kontrolérů, inteligentních senzorů, síťových zařízení a osobní elektroniky.

Pages